Clinic Japanse Krijgskunst

Inschrijven mogelijk tot en met 12-05-2026

Wil je eens een keer een andere Japanse budosport proberen? op 13 mei geven we eenmalig een leuke clinic Japanse Krijgskunsten bij de lessen van de Dongewijk

Wil je eens een keer een andere Japanse budosport proberen? op 13 mei geven we eenmalig een leuke clinic Japanse Krijgskunsten bij de lessen van de Dongewijk.

Inschrijven is gratis en voor alle leeftijden!
De clinic vindt plaats tijdens de reguliere judolessen van de Dongewijk. De normale judolessen komen dan ook te vervallen.

De eerste sessie zal starten om 18:15 en bij veel inschrijvingen zal er een tweede sessie aan toegevoegd worden. Dit wordt op een later tijdstip gecommuniceerd.

Let op: bij grote animo kan het zijn dat de inschrijving vol zit vanwege beperkte ruimte op de judomat. Zorg dus dat je op tijd inschrijft.

Adres

De clinic Japanse Krijgskunst vindt plaats tijdens de reguliere judolessen bij sporthal Dongewijk.

,

Deelnemers

Op deze lijst tonen we alleen de openbare deelnemers en leden die je zelf hebt ingeschreven. Openbare deelnemers hebben tijdens het inschrijven aangegeven dat andere leden hun inschrijving mogen zien van de activiteit